Nowe prawo zamówień publicznych – warsztaty

Nowe prawo zamówień publicznych - warsztaty

Zacznij nowy rok od szkolenia! Już 30 stycznia 2020 roku odbędą się warsztaty z nowej ustawy związanej z prawem zamówień publicznych.

  1. O szkoleniu słów kilka
  2. Cel warsztatów
  3. Dla kogo?

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach pt. Nowe prawo zamówień publicznych dla energetyki, ciepłownictwa i przedsiębiorstw komunalnych”, które odbędą się 30 stycznia 2020 roku w Warszawie. Dokładne miejsce szkolenia zostanie podane niebawem.

 

Nowe prawo zamówień publicznych

 

O szkoleniu słów kilka

Nowa ustawa, o której będzie mowa na szkoleniu, zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2021 roku. Warto jednak z nowymi rozwiązaniami zapoznać się już teraz, ponieważ ilość modyfikacji, które zostaną wprowadzone, jest duża. Dzięki wcześniejszemu przyswojeniu sobie wiedzy masz gwarancję, że zostanie ona zastosowana w sposób prawidłowy.

Jaki jest cel tej nowej regulacji? Między innymi chodzi o uproszczenie reguł związanych z udzielaniem publicznych zamówień. Dzięki ustawie poprawić ma się również pozycja wykonawców oraz podwykonawców, którzy w tym procesie pełnią funkcję partnerów przy realizowaniu kontaktów. Ponadto nowe prawo ma także zwiększyć poziom efektywności, przejrzystości oraz innowacyjności samych zamówień.

Szkolenie rozpocznie się o godzinie 9:00, w tym część prelekcyjna o 9:30. Między warsztatami przewidziane są przerwy na kawę dla uczestników. Prelegentką szkolenia jest radca prawny i doktor nauk prawnych – Andrzela Gawrońska-Baran.

 

Cel warsztatów

Głównym celem warsztatów jest przede wszystkim przekazanie wiedzy na temat zmian, jakie pojawiają się w nowej regulacji. Eksperci przekażą wszystkie informacje na temat obowiązków, opowiedzą, jak prawidłowo przygotować się do całego procesu związanego z zamówieniami publicznymi, jakie będą obowiązywać wzory dokumentów i umów oraz regulaminów. Więcej szczegółowych informacji na temat tematyki warsztatów znajdziesz na głównej stronie wydarzenia Nowe prawo zamówień publicznych dla energetyki, ciepłownictwa i przedsiębiorstw komunalnych.

 

Dla kogo?

Warsztaty są dedykowane właściwie wszystkim zainteresowanym osobom. Warto wziąć udział, szczególnie jeśli jesteś pracownikiem następujących segmentów w swojej firmie:

  • dział zamówień publicznych
  • dział odpowiedzialny za opis oraz ocenianie przedmiotów zamówienia
  • dział kontrolujący zamówienia publiczne
  • dział kadry informatycznej, zajmującej się wprowadzaniem elektronizacji publicznych zamówień

Warsztaty przeznaczone są także dla kierowników jednostek, osób chcących uaktualnić swoją wiedzę na ten temat, a także dla wykonawców, którzy pragną uzyskać wiedzę praktyczną.

 

One Reply to “Nowe prawo zamówień publicznych – warsztaty”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *