Wanny wychwytowe

Odpowiednia organizacja miejsca pracy i bezpieczeństwo pracowników, to kluczowe kwestie, szczególnie w branżach przemysłowych.

Wanny wychwytowe to produkty, które są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłowych. To pojemniki ochronne, które stanowią swego rodzaju zabezpieczenie i ochronę przeciw rozlaniu się niebezpiecznych i szkodliwych substancji. Na wannach można postawić beczki, inne pojemniki i zbiorniki wypełnione różnego rodzaju substancjami chemicznymi, cieczami technicznymi czy przemysłowymi.

Jednocześnie warto zwrócić uwagę, że wanna wychwytowa stanowi świetne zabezpieczenie przed niespodziewanym rozlaniem substancji lub ich wyciekiem ze znajdujących się w środku beczek. Dzięki zastosowaniu wanien taka ciecz trafi do podstawy wanny poprzez specjalne otwory. Coraz częściej w nowoczesnych zakładach przemysłowych stosowanie wanien wychwytowych jest nie tylko uważane za dobrą praktykę, ale wręcz wymagane przez osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo. W przypadku problemów z doborem odpowiedniej wanny wychwytowej zapraszamy do kontaktu.

2 Replies to “Wanny wychwytowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *