Serwis Zebra w Polsce

Serwis Zebra w Polsce

Na terenie Polski działa wielu dystrybutorów drukarek i rozwiązań marki Zebra, ale jednocześnie trudno o naprawdę dobry serwis.

Z reguły firmy specjalizują się wyłącznie w jednej kategorii asortymentu, co biorąc pod uwagę rozbudowaną ofertę tego producenta sprawia, że użytkownicy mają problemy z uzyskaniem wsparcia w kwestii naprawy. Na szczęście jeżeli chodzi o Serwis Zebra w Polsce, można już skorzystać z usług autoryzowanej firmy, która specjalizuje się przede wszystkim w drukarkach etykiet. Oprócz tego zajmuje się również innymi sprzętami, a oprócz spraw serwisowych oferuje etykiety Zebra i asortyment innych producentów z branży Automatycznej Identyfikacji.

Wspomniany Serwis-Zebra posiada swoją siedzibę we Wrocławiu, jednak firma świadczy usługi dla firm oraz osób prywatnych z całej Polski. Klienci często oddają tu swoje drukarki etykiet samoprzylepnych do przeglądu, gdyż dzięki temu nie musza się obawiać, że nagle ulegną one zepsuciu. Jeżeli natomiast chodzi o koszty napraw takich urządzeń, to każdy klient może liczyć na bezpłatną diagnozę oddanego do serwisu sprzętu. Wówczas przekazana przez klienta drukarka etykiet samoprzylepnych lub inny sprzęt zostają dokładnie sprawdzone i przetestowane przez techników, a następnie klient otrzymuje wycenę kosztów naprawy. Dopiero po tym jak zostaną one zaakceptowane, serwis przystępuje do usunięcia usterki. Chroni to klientów przed zbyt wysokimi kosztami napraw, bo w niektórych przypadkach lepszym rozwiązaniem może się dla nich okazać zakup nowej drukarki termicznej z rabatem od dystrybutora marki Zebra. W razie dodatkowych pytań warto skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie Serwis-Zebra lub zadzwonić do jej pracowników.

Dane firmy Serwis-Zebra:

Strona internetowa: serwis-zebra.pl
Numer telefonu: +48 72 840 75 11
E-mail: serwis@sped-id.pl

2 Replies to “Serwis Zebra w Polsce

  1. W końcu trafiłam na kompetentną firmę. Tułałam się po serwisach z moją Zt 410 i nigdzie nie mogłam znaleźć ludzi znających się na tym modelu a sprzęt był bardzo drogi więc wolałam nawet nie myśleć o zakupie nowego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *