Oprogramowanie BRADY

oprogramowanie-brady

Dzięki intuicyjnym programom, projektowanie i drukowanie etykiet nigdy nie było aż tak proste! Koniecznie sprawdź propozycje marki Brady.

 

 1. Brady Workstation
 2. CodeSoft
 3. Mobilne oprogramowanie
 4. Aktualizacja LabelMark

 

Specjalistyczne oprogramowania marki Brady to łatwe i intuicyjne narzędzia, za pomocą których możesz w szybki sposób zaprojektować etykiety, znaczniki, szablony i inne rozwiązania identyfikacyjne. Narzędzia są tak proste, że nawet nieprzeszkolony pracownik nie będzie miał problemów z ich obsługą.

 

Brady Workstation

Podstawowe oprogramowanie, gwarantujące proste i szybkie projektowanie etykiet oraz znaków bezpieczeństwa. Brady Workstation ma w sobie wszystkie potrzebne i efektywne narzędzia, dzięki którym w łatwy sposób zaprojektujesz oraz wydrukujesz potrzebne Ci w danym momencie oznaczenia. Oprogramowanie nie ma dużych wymagań. Doskonale działa już przy procesorze 1.5 GHz, 32 lub 65-bitowym. Zaleca się jednak, by pamięć RAM wynosiła 4 GB, a co najmniej 2 GB. W przypadku miejsca na dysku program potrzebuje tylko 500 MB i dodatkowe 30 MB na każdą kolejną instalowaną aplikację. Brady Workstation jest obsługiwany przez Windows 7, 8, 8.1 i 10.

 

CodeSoft

CodeSoft to specjalistyczne oprogramowanie do identyfikowania i śledzenia części produkcyjnych i produktów. Za pomocą tego narzędzia możesz importować i drukować na różnych etykietach wszelkie dane firmowe, bez względu na to, jaka jest ich objętość. CodeSoft świetnie sprawdza się przede wszystkim przy projektowaniu tabliczek dla indywidualnych potrzeb, szczególnie jeśli potrzebujesz wydrukować oznaczenia na tak zwane „już”.

 

Mobilne oprogramowanie

Brady Mobile to aplikacja, która pozwala tworzyć i drukować etykiety za pośrednictwem telefonu komórkowego. Dzięki temu każdy może projektować oznaczenia w każdym miejscu, bez konieczności wyciągania laptopa czy innego urządzenia. W aplikacji możesz zaprojektować od samego początku etykietę, edytować oznaczenia już wcześniej przygotować i łącząc się z drukarką za pomocą Bluetooth, drukować materiały.
W narzędziu dostępne są następujące oznaczenia:

 • etykiety ogólne
 • kody kreskowe
 • etykiety do listew typu BIX
 • etykiety dla krosowych paneli
 • etykiety dla listew 110
 • etykiety dla kabli i przewodów
 • oznaczenia z flagami
 • etykiety dla listew 66

Aplikacja Brady Mobile dostępna jest w serwisie Android Market i współpracuje z systemami Android 2.2 oraz nowszymi.

 

Aktualizacja LabelMark

Dostępna jest również aktualizacja LabelMark, pozwalająca na proste przejście do oprogramowania Brady Workstation. Ponadto teraz wszystkie etykiety projektowane w LabelMark 5 i 6 stają się kompatybilne z narzędziem Brady Workstation. Jeśli dysponujesz LabelMark 4, możesz pobrać bezpłatny konwerter, dzięki czemu również i oznaczenia stworzone w tej wersji, staną się zgodne z Workstation.

Więcej informacji dostępnych jest bezpośrednio na stronie producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *