Jakie pasy Optibelt dla kosiarek?

Jakie pasy Optibelt dla kosiarek

Jakie pasy Optibelt dla kosiarek wybrać? Czy w ofercie dostępne są rozwiązania dla glebogryzarek? I dlaczego w ogóle warto kupić produkty niemieckiej marki Optibelt? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w dzisiejszym wpisie. Zapraszamy!

 

  1. Pasy klinowe dla techniki ogrodowej
  2. Pasy zębate dla techniki ogrodowej

 

Zaawansowane urządzenia ogrodnicze wymagają użycia równie zaawansowanych części. Dotyczy to także pasów napędowych, które nie tylko powinny być skuteczne i wydajne, ale także bezawaryjne bez względu na warunki pracy czy pogodę. Warto kupić takie pasy napędowe, które wyróżniają się długą żywotnością i które nie będą wymagały częstej wymiany. Dlatego polecamy sprawdzić rozwiązania niemieckiej marki Optibelt. Dziś przedstawiamy pasy klinowe i zębate, zaprojektowane z myślą o urządzeniach ogrodniczych. Są to produkty wysoko wydajne i ekologiczne, zapewniające równomierność w przenoszeniu mocy, świetne eksploatacyjne parametry, a także bezpieczeństwo.

 

Pasy klinowe dla techniki ogrodowej

Jeśli interesują Cię przede wszystkim pasy klinowe, to polecamy sprawdzić specjalną serię GREEN GARDEN. Gwarantują świetne bezpieczeństwo eksploatacyjne, odpowiednie parametry bieżne, a także równomiernie przenoszą moc. W przypadku modeli klinowe dostępne są uniwersalne rozwiązania, jak i podwójne. Standardowe paski klinowe to modele z kordem aramidowym, które znajdą zastosowanie również w połączeniu z grzbietowymi rolkami. Ponadto świetnie sprawdzą się przy współpracy z kołami o bardzo małej średnicy. Podwójne pasy klinowe natomiast wyróżniają się świetną giętkością, wysoką elastycznością i są odpowiednio zabezpieczone przed zanieczyszczeniami i pyłem. Rozwiązanie tego rodzaju poleca się w aplikacjach, w których kierunek obrotu jednego lub kilku kół napędzanych ułożonych w jednej płaszczyźnie, musi ulec zmianie podczas pracy. Podwójne pasy klinowe sprawdzą się między innymi w serpentynowych zastosowaniach.

Dokładne informacje na temat niniejszych rozwiązań znajdziesz w katalogu producenta. Już teraz ściągnij broszurę i sprawdź, czy pasy klinowe GREEN GARDEN spełniają wymagania Twojej aplikacji.

 

Pasy zębate dla techniki ogrodowej

pasy-zebateDla techniki ogrodowej niemiecka marka Optibelt przygotowała również pasy zębate, wyróżniające się wysoką precyzją, szczególnie w pomiarowym ruchu synchronicznym. Generują bardzo niski hałas i w większości przypadków nie potrzebują częstej konserwacji. To również są rozwiązania należące do serii GREEN GARDEN.

Oczywiście z zębatych modeli wybrać możesz również wydajne i uniwersalne produkty optibelt STD / STD HP-HL. To komponenty, które wyposaża się w ostre i jednocześnie półokrągłe zęby. Ta konstrukcja w połączeniu z całym paskiem gwarantuje skuteczny chwyt zębatych tarcz, a także równomierność w rozkładaniu mocy. Zakres temperatury pracy wynosi od -30 do 100 stopni Celsjusza. Do zalet uniwersalnych i wydajnych pasków zębatych zalicza się również małą emisję hałasu i bezobsługowość. W produktach tych stosuje się szklany kord.
Paski zębate dostępne są w kilku profilach. Szczegółowe informacje na ich temat znajdziesz w katalogu producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *