Jaką drukarkę etykiet przenośną wybrać?

Jaką drukarkę etykiet przenośną wybrać?

Jaką drukarkę etykiet przenośną wybrać? Jeśli interesuje Cię wydajne i niezawodne urządzenie, sprawdź nasze polecenie już teraz! W dzisiejszym artykule podpowiadamy, na jaką przenośną drukarkę etykiet warto zwrócić uwagę.

 

 1. Czym wyróżnia się drukarka BMP71 marki Brady?
 2. Co można wydrukować na drukarce BBP85 Brady?
 3. Jakie zalety ma drukarka etykiet BBP33?

 

Chcesz kupić drukarkę etykiet, która sprawdzi się do drukowania zarówno przemysłowych, jak i użytkowych oznaczeń? Polecamy zwrócić szczególną uwagę na rozwiązania proponowane przez markę Brad. W niniejszym wpisie wskazujemy, które modele biurkowe cieszą się sporą popularnością wśród klientów. Gwarantujemy, że każde wspomniane poniżej urządzenie spełni Twoje oczekiwania.

 

Czym wyróżnia się drukarka BMP71 marki Brady?

drukarka-etykietBMP71 to przenośna drukarka etykiet, która pozwala drukować oznaczenia na ponad 30 przeróżnych materiałach eksploatacyjnych, charakteryzujących się odpowiednią wytrzymałością. Bez względu na to, czy interesują Cię oznaczenia winylowe do wykorzystania wewnątrz lub na zewnątrz, koszulki termokurczliwe czy gotowe etykiety, urządzenie tej serii spełni Twoje oczekiwania.

Drukarka etykiet BMP71 gwarantuje druk o prędkości 38 mm/s o rozdzielczości 300 dpi. Pełna klawiatura QWERTY umożliwia szybkie i wygodne wprowadzanie tekstów, a powiększony i kolorowy wyświetlacz natomiast ułatwia projektowanie etykiety. Dzięki tej ostatniej właściwości bez problemu unikniesz ewentualnych błędów i marnowania materiału eksploatacyjnego.

Do zalet niniejszego urządzenia zalicza się między innymi funkcja, dzięki której gotowy projekt szablonu automatycznie dostosowuje się do rozmiaru umieszczonego w drukarce materiału – bez względu na to, jaką ma szerokość. Ponadto modele tej serii mają zainstalowane aż ponad 600 standardowych symboli, 5 typów kodów kreskowych oraz 19 języków. Bez problemu można importować różnego rodzaju znaki, diagramy i rysunki.

Drukarki etykiet BMP71 to urządzenia, dzięki którym stworzysz następujące rozwiązania:

 • oznaczenia Patch paneli,
 • oznaczenia paneli elektrycznych,
 • tabliczki znamionowe,
 • koszulki termokurczliwe na przewody oraz kable,
 • oznaczenia zaciskowych listew,
 • etykiety owijane do kabli oraz przewodów,
 • przywieszki i tagi,
 • wsuwane znaczniki,
 • etykiety przeznaczone do flagowania,
 • etykiety logistyczne,
 • oznaczenia bezpieczeństwa,
 • znakowanie środków trwałych,
 • oznaczanie rurociągów,
 • identyfikatory laboratoryjne,
 • etykiety przemysłowe z kodami kreskowymi,
 • znaki informacyjne,
 • identyfikatory dostępu.

 

Co można wydrukować na drukarce BBP85 Brady?

Seria BBP85 obejmuje termotransferowe drukarki etykiet i oznakowań w wersji stacjonarnej o rozdzielczości 300 dpi. Produkty tej gamy pozwalają na tworzenie niestandardowych i kolorowych oznakowań wizualnych o szerokości wynoszącej maksymalnie 254 mm, które wyróżniają się świetną wyrazistością. Urządzenia BBP85 wyposażono w sporych rozmiarów ekran dotykowy, a sam interfejs jest bardzo prosty w obsłudze. Jeśli szukasz drukarki do tworzenia przemysłowych oznakowań, gwarantujemy, że urządzenia serii BBP85 spełnią Twoje oczekiwania.

Drukarka etykiet BBP85 to idealne rozwiązanie dla tych osób, które potrzebują urządzeń do drukowania różnego rodzaju symboli. Niniejsze modele zawierają strzałki, opcje związane z bezpieczeństwem pożarowym, ratownictwem czy pierwszą pomocą, symbole wykorzystywane w transporcie niebezpiecznym, do znakowania środków ochrony osobistej czy opakowań. Ponadto kategorie symboli obejmują nagłówki znaków bezpieczeństwa, znaki zakazu, nakazu, ostrzegawcze i różnego rodzaju kształty.

Produkty serii BBP85 obsługują wiele materiałów, w tym poliester, fosforyzujący poliester, winyl i taśmę odblaskową. Użytkownik drukarki BBP85 może wybrać także monochromatyczne lub kolorowe taśmy, które wyróżniają się wysoką odpornością na rozmazanie oraz równie dużą wytrzymałością. Szerokość obsługiwanych przez urządzenie tej serii etykiet wynosi 101,60 – 254 mm.

 

Jakie zalety ma drukarka etykiet BBP33?

Do nieco mniejszych etykiet – a mianowicie takich, których szerokość ma wynosić maksymalnie 101,6 mm – polecamy drukarkę etykiet BBP33 marki Brady. Materiały eksploatacyjne w połączeniu ze specjalnymi chipami konfigurują etykietę w sposób automatyczny w oprogramowaniu marki. Dzięki temu użytkownik nie musi ręcznie kalibrować drukarkę. Zaletą automatycznej kalibracji jest także skuteczna eliminacja ewentualnych błędów.

Drukarka etykiet BBP33 obsługuje pełną gamę różnorodnych etykiet bezpieczeństwa oraz użytkowych. Dodatkowo w niniejszym urządzeniu można zastosować etykiety cięte, przeznaczone przede wszystkim do znakowania przewodów czy próbek laboratoryjnych. Poza tym drukarka etykiet BBP33 przyda się do tworzenia tabliczek znamionowych, etykiet płytek z drukowanymi obwodami, oznaczeń rur, kaset na tkankowe próbki czy etykiet użytkowych. Dostępne są także etykiety w rozmiarach niestandardowych.

Niniejsza drukarka do etykiet to rozwiązanie termotransferowe oferujące rozdzielczość druku na poziomie 300 dpi i szybkość 101 mm/s. Do zalet zalicza się wbudowaną symbolikę kodów kreskowych, brak konieczności ręcznego kalibrowania etykiet, ustawiania prędkości drukowania czy wykonywania tak zwanych prób temperaturowych. Jeśli zależy Ci na tym, aby nie marnować etykiet i zaoszczędzić – nie tylko materiały eksploatacyjne, ale i pieniądze – gwarantujemy, że model serii BBP33 spełni Twoje oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *