Jak zadbać o zdrowie pracowników?

Jak zadbać o zdrowie pracowników?

Jak zadbać o zdrowie pracowników w dobie kryzysu epidemiologicznego? Wystarczy wprowadzić odpowiednie restrykcje? A może warto skorzystać z pomocy technologii?

 

  1. System wizdyjny do pomiaru temperatury ciała
  2. Jak działają kamery wizyjne mierzące temperaturę?
  3. Obszary zastosowania systemów wizyjnych

 

W dzisiejszej dobie zaczęto wprowadzać odpowiednie zachowania w miejscach pracy. Do najpopularniejszych należą godzinne zmiany między zmianami, odizolowanie się od klientów, praca zdalna – tam gdzie to możliwe, czy konieczność płacenia kartą, nie gotówką. To tylko kilka przykładów, którymi firmy starają się zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników. A co w przypadku zakładów przemysłowych? Miejsc, w których ludzie pracują fizycznie w większym skupisku? Możesz podnieść bezpieczeństwo oraz zadbać o zdrowie swoich pracowników za pomocą systemu wizyjnego do pomiaru temperatury ciała.

 

System wizyjny do pomiaru temperatury ciała

Mimo panującego kryzysu epidemiologicznego wiele zakładów i firm nie może pozwolić sobie na zamknięcie miejsc pracy. Dlatego warto wprowadzić pewne rozwiązania, które pomogą zminimalizować ryzyko zachorowania pracowników. W wielu publicznych miejscach masowo odbywają się czynności związane z badaniem temperatury. Dlatego proponujemy zainwestować w technologię umożliwiającą przeprowadzanie takich badań w sposób szybki i bezkontaktowy. Polecamy systemy wizyjne do pomiaru temperatury ciała – zestawy obejmujące kamerę termowizyjną, specjalistyczne oprogramowanie, statyw, zasilacz POE i kabel sieciowy Ethernet. Pakiety tego rodzaju pozwalają na szybkie wykrycie ewentualnego problemu zdrowotnego, wdrożeniu odpowiednich procedur i odizolowaniu chorego pracownika od reszty załogi. Taka szybka reakcja jest bardzo istotna szczególnie w miejscach pracy, które muszą zachować ciągłość, gdyż wprowadzenie postoju może przynieść ogromne straty.

 

Jak działają kamery wizyjne mierzące temperaturę?

Kamera wizyjna automatycznie przeprowadza pomiar temperatury ciała, skupiając się na odpowiednich punktach twarzy. Oprogramowanie korzysta ze sztucznej inteligencji oraz algorytmów. System wizyjny do pomiaru temperatury ciała gwarantuje dokładność na poziomie aż 98,4%! Wszystkie informacje odczytywane są i podawane w czasie rzeczywistym. Jeśli temperatura badanego przekroczy określony próg, system automatycznie uruchamia alarm i przechwytuje zapis obrazu lub wideo.

Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją w wysokiej jakości system wizyjny do pomiaru temperatury ciała, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Zaopatrzenie24. Równie korzystną ofertę znajdziesz w hurtowni Sped, która aktualnie prowadzi sprzedaż zdalną – za pośrednictwem maila lub telefonu. Zadbaj o zdrowie swoich pracowników już dziś! I pamiętaj, że jest to inwestycja na lata!

 

Obszary zastosowania systemów wizyjnych

Obszar zastosowania systemów wizyjnych do pomiaru temperatury ciała jest bardzo obszerny. Technologię można z powodzeniem wykorzystać zarówno w zakładach przemysłowych, jak i w mniejszych firmach czy korporacjach. Ponadto tego rodzaju rozwiązanie cieszy się popularnością również w szpitalach, ośrodkach zdrowia, szkołach, w instytucjach czy w budynkach, w których mieści się administracja państwowa oraz lokalna. Systemy wizyjne ułatwią pracę i pomogą w szybki sposób zareagować na zagrożenie także na lotniskach, dworcach autobusowych, kolejowych, na promach czy statkach. Warto zadbać o bezpieczeństwo i zdrowie zarówno własne, jak i innych ludzi, szczególnie w dobie kryzysu epidemiologicznego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *