Ciekawostki techniczne – nowa strona dla miłośników technologii

Ciekawostki techniczne - nowa strona dla miłośników technologii

Interesujesz się światem technicznym? A może szukasz interesujących ciekawostek na ten temat? Koniecznie sprawdź stronę CiekawostkiTechniczne.pl!

  1. Strona CiekawostkiTechniczne.pl
  2. Tematyka strony

Portal działa od niedawna, ale prężnie się rozwija i jest godny polecenia. Aktualnie jest to jedyna polska strona, udostępniająca ciekawostki z branży technicznej. Dodatkowo są one opisane w zrozumiały dla każdego sposób i zaprezentowane w formie czytelnych grafik.

Strona CiekawostkiTechniczne.pl

Naszym zdaniem ciekawostki techniczne to idealne miejsce dla każdego miłośnika nowinek technologicznych. Jest to serwis, w którym ciekawostki przekazywane są w przystępny sposób. Tym samym odwiedzając portal w kilka minut możesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu techniki. Ciekawostki w postaci grafiki udostępniane są na bieżąco. Dotyczą takich tematów jak łożyska (między innymi informacje o najstarszych łożyskach, początkach ich budowy, informacje o modelach stosowanych w łazikach kosmicznych) oraz fascynującej historii wielu popularnych marek (CeramicSpeed, SKF, Timken)

Tematyka strony

Tematyka portalu jest zróżnicowania. W głównej mierze skupia się wokół informacji dotyczących asortymentu technicznego, również związanego z branżą utrzymania ruchu. Oprócz nowości, udostępniane są także wiadomości historyczne, jak chociażby kto pierwszy opracował projekt dotyczący łożysk tocznych. Zapoznaj się ze stroną już teraz, a z pewnością znajdziesz tu coś interesującego. Jeżeli nie masz czasu regularnie odwiedzać strony w poszukiwaniu aktualności, możesz polubić jej fanpage na Facebooku, a wówczas na pewno nie przegapisz żadnej ciekawostki.

Serdecznie zapraszamy na CiekawostkiTechniczne.pl!

One Reply to “Ciekawostki techniczne – nowa strona dla miłośników technologii”

  1. Spoko ta stronka, w końcu coś bardziej interesującego niż te wszystkie bezużyteczne memy na internecie. Mam nadzieje, ze będą często aktualizować 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *