Automatyczna identyfikacja

Automatyczna identyfikacja

Automatyczna identyfikacja przedmiotów to ważna sprawia, która nie tylko ułatwia życie wszystkim pracownikom, ale także dba o ich bezpieczeństwo. 

  1. Zalety produktów Brady
  2. Przenośne drukarki etykiet
  3. Drukarki – desktop
  4. Drukarki znaków bezpieczeństwa
  5. Urządzenia specjalistyczne

Aby jednak etykiety i oznaczenia spełniany swoje zadanie, warto wykorzystywać wysokiej jakości urządzeń do ich projektowania i drukowania. Dużą popularnością w kwestii identyfikacji cieszą się produkty marki Brady – kompaktowe, wysokiej jakości i wydajne urządzenia w atrakcyjnych cenach.

 

Zalety produktów Brady

Urządzenia marki Brady mają wiele zalet, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. I tym samym wyposażone zostały w innowacyjne technologie i nowoczesne rozwiązania, dzięki którym produkty charakteryzują się doskonałą komunikacją, szybkim drukowaniem oraz automatyczną kalibracją i samodzielną konfiguracją. Ponadto producent stara się wykorzystywać jak najmniejszą liczbę części, co korzystnie wpływa między innymi na błyskawiczne ładowanie i tym samym krótkie przestoje. Do zalet urządzeń Brady zaliczamy także łatwy montaż materiałów eksploatacyjnych. W zależności od modelu możliwe jest używanie jednocześnie klawiatury i ekranu.

Przenośne drukarki etykiet

Automatyczna identyfikacjaPrzenośne drukarki etykiet to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają mobilnych i ergonomicznych urządzeń. W produktach zastosowano funkcję autokalibracji oraz autodetekcji. Uzyskano to dzięki wykorzystaniu specjalnej technologii smart chip. Ponadto zadbano o to, aby samo drukowanie było bardzo szybkie i pozwalało na uzyskiwanie efektów w bardzo krótkim czasie. Większość drukarek etykiet obsługuje po kilkadziesiąt, a nawet i kilkaset materiałów różnego rodzaju.

Przenośne drukarki etykiet Brady są również przystosowane do warunków otoczenia i specjalnych aplikacji. Środowisko laboratoryjne jest bardzo wymagające i tym samym urządzenia muszą być odpowiednio przygotowane i przystosowane. Szeroka gama produktów marki Brady ma w swoich zasobach również modele do wykorzystywania w laboratorium – jest to drukarka Brady BMP21-LAB, wyposażona w odpowiednie symbole i automatycznie dostosowująca rozmiar etykiety do wielkości probówki czy fiolki.

Urządzenia mobilne nie muszą łączyć się w sposób bezprzewodowy. Można oczywiście podłączać je do komputera. Współpracują z profesjonalnymi i wydajnymi programami oraz z mobilnymi aplikacjami, które pozwalają na projektowanie oraz drukowanie etykiet z poziomu telefonu.

Drukarki – desktop

Automatyczna identyfikacjaTen rodzaj drukarek doskonale współpracuje z komputerami, na których zainstalowane mamy odpowiednie programy do projektowania etykiet – najpopularniejsze z nich to LabelMark czy CODESOFT. Produkty z tej kategorii są nieco większe i cięższe od modeli mobilnych, dlatego najczęściej wykorzystuje się je w branżach przemysłowych, biurowych, magazynach i laboratoriach, gdzie wymagane jest drukowanie kilka setek tysięcy etykiet dziennie, bez konieczności przenoszenia ich z miejsca na miejsce.

Przemysłowe drukarki charakteryzują się przede wszystkim dokładnością, zwiększoną wytrzymałością, a także dużą wydajnością. W większości przypadków możliwe jest drukowanie niestandardowych etykiet, projektowanych na specjalne zamówienie. Większość modeli samodzielnie ustawia wszelkie parametry drukowania, wykorzystując do tego komunikację z oprogramowaniem.

Drukarki znaków bezpieczeństwa

Automatyczna identyfikacjaDrukarki znaków bezpieczeństwa to specjalistyczne rozwiązanie, które tworzy graficzne etykiety bezpieczeństwa. Symbole drukowane są głównie na winylowych pasach samoprzylepnych, charakteryzujących się doskonałą jakością, odpornością, jak i wytrzymałością. Oferta drukarek znaków bezpieczeństwa obejmuje także pierwszy model atramentowy BradyJet J5000, pozwalający na błyskawiczny druk również etykiet z systemu lean i znaczników rur. Dużą popularnością cieszy się również BBP85, gwarantujący druk kolorowy i przede wszystkim wyrazisty o rozdzielczości 300 dpi. Praktycznie każdy model obsługuje ogromną liczbę materiałów eksploatacyjnych.

Urządzenia specjalistyczne

Automatyczna identyfikacjaSą miejsca, gdzie wymagane są urządzenia specjalistyczne, wyposażone w różnego rodzaju funkcje i systemy. Takie drukarki wykorzystuje się w przypadku masowej produkcji płytek drukowanych PCB, wiązek kablowych, przewodów czy części elektronicznych. Modele specjalistyczne składają się z drukarki i – w zależności od modelu – z aplikatora czy podajnika oznakowani do linii montażu. Jednym słowem są one bardziej rozbudowane i gwarantują szybką oraz precyzyjną pracę.

 

Automatyczna identyfikacja ważneZanim zdecydujesz się na konkretny produkt do automatycznej identyfikacji, dokładnie przeanalizuj wszystkie informacje na temat danego modelu, biorąc pod uwagę swoje wymagania. Jeśli masz problemy lub potrzebujesz uzyskać odpowiedzi na pytania, których nie obejmują opisy w sklepach internetowych czy w katalogu, skorzystaj z pomocy specjalistów z Działu Obsługi Klienta. Dzięki temu będziesz miał pewność, że drukarka, w którą wyposażysz swoją firmę, spełni Twoje oczekiwania.

One Reply to “Automatyczna identyfikacja”

  1. Chciałbym kupić podobną drukarkę Brady. Orientujecie się jaki koszt urządzenia co będzie z niego korzystał jedne pracownik?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *